Przejdź do głównej części

Paweł Dobosz

Paweł Dobosz

Paweł Dobosz

Współzałożyciel Kancelarii, prawnik, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jestem byłym Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej. Przez wiele lat zdobywałem doświadczenie w obszarze egzekucji sądowej. Poznane „od środka” metody i techniki prowadzenia egzekucji w połączeniu z obszerną i ugruntowaną wiedzą z tego zakresu, pozwalają mi na podejmowanie skutecznych działań mających na celu kompleksowe oddłużenie, skuteczne prowadzenie postępowań z zakresu upadłości konsumenckich oraz ochronę Państwa majątku przed działalnością komorników, banków czy firm windykacyjnych.

 

Łukasz Cieślik

Łukasz Cieślik

Łukasz Cieślik

Współzałożyciel Kancelarii, prawnik, absolwent Wydziału Prawa Krakowskiej Akademii w Krakowie.

Doświadczenie zdobywałem w jednej z największych kancelarii adwokackich w Krakowie, specjalizującej się w prowadzeniu spraw cywilnych oraz spraw z zakresu prawa upadłościowego ze szczególnym uwzględnieniem upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (upadłości konsumenckich).

 

Bartosz Klimza

Bartosz Klimza

Bartosz Klimza

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Obecnie jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie. Wykonuję zawód adwokata w ramach własnej praktyki zawodowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze spraw cywilnych zdobyte w jednej z kancelarii adwokackich w Częstochowie. W ramach współpracy z kancelarią Dextra Centro reprezentuję klientów przed sądami oraz zajmuję się sprawami dotyczącymi upadłości konsumenckich i uchylaniem nakazów zapłaty.

 

Anna Żurawiecka

Anna Zurawiecka

Anna Żurawiecka

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od wielu lat współpracuję z wieloma kancelariami odszkodowawczymi, w tym z jedną z największych kancelarii odszkodowawczych w Polsce. Specjalizuję się zarówno w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia, jak i w sprawach osób przeciwko którym prowadzone są postępowania egzekucyjne, w tym przeprowadzaniu upadłości konsumenckich, sporządzaniu powództw przeciwegzekucyjnych i skutecznym uchylaniu nakazów zapłaty.

Anna Piotrowska

Anna Piotrowska

Anna Piotrowska

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Od wielu lat z powodzeniem prowadzę własną Kancelarię Prawną. W ramach współpracy z kancelarią Dextra Centro zajmuję się sprawami z obszaru upadłości konsumenckich i oddłużania. Specjalizuję się w sprawach cywilnych i upadłościowych, w tym w sprawach upadłości osób fizycznych i firm.