Przejdź do głównej części

Paweł Dobosz

Prezes Kancelarii, prawnik, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, były Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie w obszarze windykacji i egzekucji sądowej. Poznane „od środka” metody i techniki prowadzenia egzekucji w połączeniu z obszerną i ugruntowaną wiedzą z tego zakresu pozwalają na podejmowanie skutecznych działań mających na celu kompleksowe oddłużenie oraz ochronę Państwa majątku przed działalnością komorników, banków czy firm windykacyjnych. Stanowi to najlepszą gwarancję, że udzielona przez nas pomoc przyniesie realny efekt zarówno dla Państwa portfela jak i sfery psychologicznej.

 

Łukasz Cieślik

Wiceprezes Kancelarii, prawnik, absolwent Wydziału Prawa Akademii Krakowskiej. Doświadczenie zdobywał w jednej z największych kancelarii adwokackich w Krakowie, specjalizującej się w prowadzeniu całego spektrum spraw cywilnych, w tym zwłaszcza spraw o odszkodowania i zadośćuczynienia oraz spraw antywindykacyjnych, jak skargi na czynności komorników czy powództwa przeciwegzekucyjne.

 

Bartosz Klimza

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Przez wiele lat pracy w Kancelarii Adwokackiej w Częstochowie zdobył cenne doświadczenie w obsłudze spraw cywilnych. Ukończył z wynikiem pozytywnym aplikację adwokacką. Obecnie wykonuje zawód adwokata w ramach własnej praktyki zawodowej współpracując z nami zwłaszcza w zakresie spraw dotyczących upadłości konsumenckich.

 

Anna Żurawiecka

Prawnik, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od wielu lat współpracuje z wieloma kancelariami odszkodowawczymi, w tym z jedną z największych kancelarii odszkodowawczych w Polsce. Specjalizuje się zarówno w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia, jak i w sprawach osób przeciwko którym prowadzone są postępowania egzekucyjne, w tym zwłaszcza w przeprowadzaniu upadłości konsumenckich, sporządzaniu powództw przeciwegzekucyjnych i skutecznym uchylaniu nakazów zapłaty.

Anna Piotrowska

Prawnik, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Od wielu lat z powodzeniem prowadzi własną Kancelarię Prawną w Częstochowie, współpracując z nami w sprawach z obszaru szeroko pojętej antywindykacji i oddłużania. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia oraz w sprawach przeciwegzekucyjnych.