Przejdź do głównej części

Paweł Dobosz

Paweł Dobosz

Paweł Dobosz

Współzałożyciel Kancelarii, doradca restrukturyzacyjny, syndyk, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jestem doradcą restrukturyzacyjnym, syndykiem (numer licencji 1420). Posiadam także uprawnienia nadzorcy sądowego i zarządcy. Zajmuję się prowadzeniem spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Dodatkowo jako Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej przez wiele lat zdobywałem doświadczenie w obszarze egzekucji sądowej. Posiadana wiedza poparta doświadczeniem pozwalają mi na podejmowanie skutecznych działań mających na celu kompleksowe oddłużanie oraz efektywne prowadzenie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

 

Łukasz Cieślik

Łukasz Cieślik

Łukasz Cieślik

Współzałożyciel Kancelarii, prawnik, absolwent Wydziału Prawa Krakowskiej Akademii w Krakowie.

Doświadczenie zdobywałem w jednej z największych kancelarii adwokackich w Krakowie, specjalizującej się w prowadzeniu spraw cywilnych oraz spraw z zakresu prawa upadłościowego ze szczególnym uwzględnieniem upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (upadłości konsumenckich).

 

Bartosz Klimza

Bartosz Klimza

Bartosz Klimza

Adwokat, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Obecnie jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie. Wykonuję zawód adwokata w ramach własnej kancelarii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze spraw cywilnych. W ramach współpracy z kancelarią Dextra Centro reprezentuję klientów przed sądami oraz zajmuję się sprawami dotyczącymi upadłości oraz uchylaniem sądowych nakazów zapłaty.

 

Anna Żurawiecka

Anna Zurawiecka

Anna Żurawiecka

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od wielu lat prowadzę własną kancelarię prawną. Współpracuję również z wieloma kancelariami w Polsce, w tym z jedną z największych kancelarii prawnych w kraju. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw cywilnych, przeprowadzaniu postępowań upadłościowych, sporządzaniu powództw przeciwegzekucyjnych oraz uchylaniu sądowych nakazów zapłaty.

Anna Piotrowska

Anna Piotrowska

Anna Piotrowska

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Od wielu lat z powodzeniem prowadzę własną kancelarię prawną. W ramach współpracy z kancelarią Dextra Centro zajmuję się sprawami z zakresu upadłości konsumenckich i firmowych. Specjalizuję się w sprawach cywilnych i upadłościowych, w tym w sprawach upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców.