Przejdź do głównej części

Windykacja

To jest czas, by odzyskać należne Państwu pieniądze !

Dodatkową ofertą naszej kancelarii jest świadczenie usług windykacyjnych celem odzyskania należnych Państwu pieniędzy. Do obsługi przyjmujemy wszystkie wierzytelności powyżej 10.000,00 zł, zarówno te stwierdzone tytułami wykonawczymi lub egzekucyjnymi (wyroki, nakazy zapłaty, postanowienia), jak i potwierdzone wszelkimi innymi dokumentami (faktury, umowy, wezwania do zapłaty, maile itp.).

Prowizję pobieramy tylko od kwot odzyskanych !

Wstępna weryfikacja następuje już po kilkudziesięciu minutach od zapoznania się ze sprawą. Zawsze dążymy do polubownego rozwiązania. Jeśli to nie przynosi pożądanych efektów przechodzimy do etapu windykacyjnego. W przypadku gdy zachodzi taka potrzeba nasi specjaliści reprezentują Państwa na etapie sądowym i egzekucyjnym poprzez kompleksową obsługę spraw o zapłatę (przedsądowe wezwania do zapłaty, sporządzanie pozwów o wydanie nakazu zapłaty, przygotowywanie wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego, pełna kontrola poprawności, terminowości i rzetelności czynności podejmowanych przez komorników na etapie egzekucyjnym). Działamy aktywnie na terenie południowej i centralnej Polski. Nasi przedstawiciele są zawsze do Państwa dyspozycji. Wszelkie działania są przez nas na bieżąco monitorowane. Celem budowy efektywnej współpracy oraz wzajemnego zaufania cenimy sobie osobisty i indywidualny kontakt z Klientem.

 

Gwarancję naszej skuteczności stanowi fakt, iż firma obsługiwana jest przez byłego Komornika Sądowego, a wcześniej Asesora Komorniczego. Dzięki bogatej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem w branży egzekucyjnej doskonale wiemy jak odzyskiwać Państwa pieniądze.

Posiadamy  starannie opracowany system działania oraz własne procedury, które pozwalają nam działać szybko, sprawnie i skutecznie. Dla nas nie ma trudnych spraw !

Prowadzimy obsługę firm, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych.”