Przejdź do głównej części

Windykacja

To jest Państwa czas, by odzyskać należne pieniądze.

Kancelaria Dextra Centro świadczy kompleksowe usługi windykacyjne. Do obsługi przyjmujemy wszystkie wierzytelności powyżej 10.000,00 zł, zarówno te stwierdzone tytułami wykonawczymi lub egzekucyjnymi (wyroki, nakazy zapłaty), jak i potwierdzone wszelkimi innymi dokumentami (faktury, umowy, wezwania do zapłaty, maile itp.).

Prowizję pobieramy tylko od kwot odzyskanych. W skrócie brak efektów = brak opłat. Wstępna weryfikacja następuje już po godzinie od zapoznania się ze sprawą. Zawsze dążymy do polubownego rozwiązania. Jeśli to nie przynosi pożądanych efektów przechodzimy do etapu sądowego, na którym reprezentują Państwa nasi prawnicy. Działamy aktywnie na terenie południowej i centralnej Polski. Nasz przedstawiciel jest zawsze do Państwa dyspozycji. Wszelkie działania są na bieżąco monitorowane. Celem budowy efektywnej współpracy oraz wzajemnego zaufania cenimy sobie osobisty kontakt z Klientem.

 

Gwarancję naszej skuteczności stanowi fakt, iż firma obsługiwana jest przez byłego Komornika Sądowego, a wcześniej Asesora Komorniczego. Dzięki bogatej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem w branży egzekucyjnej doskonale wiemy jak odzyskiwać Państwa pieniądze.

Posiadamy  starannie opracowany system działania oraz własne procedury, które pozwalają nam działać szybko, sprawnie i skutecznie. Dla nas nie ma trudnych spraw !

Prowadzimy obsługę firm, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych.”