Przejdź do głównej części

Windykacja

To jest Państwa czas, by odzyskać należne pieniądze !

Kancelaria Dextra Centro świadczy kompleksowe usługi windykacyjne. Do obsługi przyjmujemy wszystkie wierzytelności powyżej 10.000,00 zł, zarówno te stwierdzone tytułami wykonawczymi lub egzekucyjnymi (wyroki, nakazy zapłaty), jak i potwierdzone wszelkimi innymi dokumentami (faktury, umowy, wezwania do zapłaty, maile itp.).

Prowizję pobieramy tylko od kwot odzyskanych. W skrócie brak efektów = brak opłat. Wstępna weryfikacja następuje już po kilkudziesięciu minutach od zapoznania się ze sprawą. Zawsze dążymy do polubownego rozwiązania. Jeśli to nie przynosi pożądanych efektów przechodzimy do etapu windykacyjnego. W przypadku gdy zachodzi taka potrzeba nasi specjaliści reprezentują Państwa na etapie sądowym i egzekucyjnym poprzez kompleksową obsługę spraw o zapłatę (przedsądowe wezwania do zapłaty, sporządzanie pozwów o wydanie nakazu zapłaty, przygotowywanie wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego, pełna kontrola poprawności, terminowości i rzetelności czynności podejmowanych przez komorników na etapie egzekucyjnym). Działamy aktywnie na terenie południowej i centralnej Polski. Nasi przedstawiciele są zawsze do Państwa dyspozycji. Wszelkie działania są przez nas na bieżąco monitorowane. Celem budowy efektywnej współpracy oraz wzajemnego zaufania cenimy sobie osobisty i indywidualny kontakt z Klientem.

 

Gwarancję naszej skuteczności stanowi fakt, iż firma obsługiwana jest przez byłego Komornika Sądowego, a wcześniej Asesora Komorniczego. Dzięki bogatej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem w branży egzekucyjnej doskonale wiemy jak odzyskiwać Państwa pieniądze.

Posiadamy  starannie opracowany system działania oraz własne procedury, które pozwalają nam działać szybko, sprawnie i skutecznie. Dla nas nie ma trudnych spraw !

Prowadzimy obsługę firm, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych.”