Przejdź do głównej części

Pierwszy kontakt

Jeśli jesteś na naszej stronie, to oznacza, że prawdopodobnie masz problem finansowy. Pierwsza ważna wiadomość dla Ciebie – bardzo dobrze trafiłeś, bo takimi sprawami zajmujemy się od lat i wierzymy, że robimy to najlepiej. Dzwoniąc, zawsze kontaktujesz się bezpośrednio z prawnikami. Pierwsze rozmowy to nie tylko wywiad, możliwe rozwiązania, alternatywy i ocena stopnia ryzyka. Przykładamy wagę do tego, abyś zdystansował się emocjonalnie do problemu i mógł podejmować decyzje na chłodno. Tego wymaga trudna z natury relacja pomiędzy dłużnikiem, a wierzycielem. Mamy świadomość, że w zdecydowanej większości przechylamy szalę na korzyść naszych klientów. Mówiąc to, opieramy się na statystykach, nie na życzeniach.

Przesłanie dokumentacji - Panel Klienta DC

Jeśli jesteś na tym etapie, to znaczy, że w Twojej sytuacji można podjąć skuteczne działania. Środki, które wdrożyliśmy w kancelarii umożliwiają pracę na odległość, bez konieczności osobistego spotkania (pomijając reprezentowanie w sądzie). Z tego względu wielki nacisk kładziemy na komunikację i swobodę w przepływie informacji, udostępniając do tego celu nowoczesne i intuicyjne narzędzia. Tworzymy Twój dedykowany i w pełni chroniony folder w panelu Klienta DC, do którego z poziomu swojego urządzenia, komendą „kopiuj-wklej”, prześlesz setki skanów dokumentów, zdjęć pism, plików doc, pdf, maili, raportów itp. Pozostajemy otwarci również na zwolenników tradycyjnej poczty.

Analiza i wycena sprawy

Po odebraniu dokumentacji nasi prawnicy przeprowadzają szczegółową analizę. Następuje burza mózgów i po 24 godzinach otrzymasz indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Bierzemy pod uwagę stopień złożoności zagadnienia, nakład pracy, wysokość zobowiązania,  dostęp do akt sprawy i inne czynniki. Wycena opiera się na jasnych i klarownych warunkach, o których zawsze zostaniesz wyczerpująco poinformowany. Jesteśmy otwarci i elastyczni na propozycje rozliczania ratalnego. Do tego momentu nie ponosisz żadnych kosztów. Czekamy na Twoją akceptację…

Podpisanie umowy

Gratulujemy, podjąłeś słuszną decyzję. Masz szansę poprawić komfort swojego życia i zaoszczędzić nie tylko dziesiątki tysięcy złotych, ale i kilka siwych włosów na głowie. Od teraz stoimy za Tobą murem przed sądami, wierzycielami i komornikami, prowadząc do pozytywnego zakończenia sprawy. Przed właściwym etapem prac pozostaje nam już tylko załatwienie formalności. Przesyłamy umowę wraz z pełnomocnictwami dla naszych adwokatów i radców prawnych. Podpisujesz, odsyłasz, a my zaczynamy pracę…

Zabieramy się do pracy...

Na każdym etapie będziemy informować o bieżących postępach. Pomimo wyboru przeprowadzenia sprawy na odległość, będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Tobą osobiście w jednym z oddziałów w Warszawie, Katowicach lub Częstochowie. Zapraszamy do kancelarii Dextra Centro. Jesteśmy tu, by Ci pomóc.