Przejdź do głównej części

O nas

Kancelaria Dextra Centro powstała aby pomagać osobom mającym problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Naszych Klientów wspieramy reprezentując ich przed sądami, komornikami, firmami windykacyjnymi i bankami, przeprowadzając postępowania z zakresu upadłości konsumenckich i firmowych oraz podejmując wiele innych czynności zmierzających do kompleksowego oddłużenia, a co za tym idzie polepszenia komfortu życia naszych Klientów.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu upadłości przedsiębiorców (upadłości firmowych), upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (upadłości konsumenckich) oraz prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych zgodnie z ustawą Prawo restrukturyzacyjne. Dla Państwa komfortu nawiązaliśmy ścisłą współpracę z syndykami i doradcami restrukturyzacyjnymi. Wyróżnia nas rzetelność, zaangażowanie i doświadczenie. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, z empatią i zrozumieniem. Świadcząc usługi nigdy nie zapominamy o tym, jak ważny jest przede wszystkim człowiek. Dlatego relacje z Wami są dla nas priorytetem.

Dlaczego warto wybrać kancelarię Dextra Centro?

Wyobraźcie sobie, że w tym momencie stoicie przed drzwiami naszej kancelarii. Czy mając poważny problem prawny nie skorzystalibyście z okazji, by całkowicie bez zobowiązań i opłat wstępnych wejść do środka i zaczerpnąć odpowiedzi na nurtujące Was pytania? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego klienta i podążając za trendem bycia „smart”, wdrożyliśmy również w życie wizytę prawną online jako alternatywną dla wizyty tradycyjnej. Umożliwia ona bezpośredni kontakt z naszymi prawnikami. Bez wychodzenia z domu możecie się z nami skontaktować poprzez videokonferencję, tradycyjną rozmowę telefoniczną, kontakt mailowy lub social media. Każde spotkanie „na odległość” traktujemy indywidualnie i z najwyższą uwagą, na równi z osobistym spotkaniem w kancelarii…oczywiście poza gorącą kawą 🙂 Na spotkaniach tradycyjnych oraz online dokonujemy bezpłatnej analizy sytuacji prawnej, w której zawiera się ocena szansy na pozytywne rozwiązanie problemu, przedstawienie strategii działania oraz udzielenie odpowiedzi na najważniejsze pytania.

W około 90% przypadków jesteśmy w stanie przechylić szalę na korzyść naszych Klientów !

Dla kogo jesteśmy ?

  • dla tych z Was, którzy cenią sobie uczciwość, komfort bycia traktowanym fair, ze zrozumieniem i empatią;
  • dla wszystkich, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo finansowe swoje i swoich najbliższych;
  • dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i doświadczenie oraz kameralną i przyjazną atmosferę;
  • dla tych z Was, którzy nie mają zamiaru przepłacać za to, że obsługuje ich korporacja zatrudniająca dziesiątki pracowników i przeznaczająca setki tysięcy złotych na agresywny marketing, gdzie jesteście jedynie „kolejnym numerem sprawy”.

Każdego dnia zależy nam na Waszym zadowoleniu z efektów naszej pracy. To czy ostatecznie zdecydujecie się na skorzystanie z usług kancelarii Dextra Centro pozostawiamy Waszej niczym nieskrępowanej decyzji.