Przejdź do głównej części

O nas

Kancelaria Dextra Centro powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na pomoc osobom mającym problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Naszych Klientów wspieramy reprezentując ich przed sądami, komornikami, firmami windykacyjnymi i bankami, przeprowadzając postępowania z zakresu upadłości konsumenckich i firmowych oraz podejmując wiele innych czynności zmierzających do kompleksowego oddłużenia, a co za tym idzie polepszenia komfortu życia naszych Klientów.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu upadłości firm oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (upadłości konsumenckich). Dodatkowo nasi prawnicy zajmują się prowadzeniem negocjacji z wierzycielami oraz zwalczaniem postępowań egzekucyjnych w drodze skarg, zażaleń i powództw przeciwegzekucyjnych.

Wyróżnia nas rzetelność, zaangażowanie i doświadczenie. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, z empatią i zrozumieniem. Świadcząc usługi nigdy nie zapominamy o tym, jak ważny jest przede wszystkim człowiek. Dlatego relacje z Wami są dla nas priorytetem.

 

Dlaczego warto wybrać kancelarię Dextra Centro?

Wyobraźcie sobie, że w tym momencie stoicie przed drzwiami naszej kancelarii. Czy mając poważny problem prawny nie skorzystalibyście z okazji, by całkowicie bez zobowiązań i opłat wstępnych wejść do środka i zaczerpnąć odpowiedzi na nurtujące Was pytania ?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego klienta i podążając za trendem bycia „smart”, wdrożyliśmy również w życie wizytę prawną online jako alternatywną dla wizyty tradycyjnej. Umożliwia ona bezpośredni kontakt z naszymi prawnikami m.in. z byłym komornikiem sądowym, specjalistą z zakresu oddłużania i przeprowadzania upadłości konsumenckich. Bez wychodzenia z domu możecie się z nami skontaktować poprzez videokonferencję, tradycyjną rozmowę telefoniczną, kontakt mailowy lub social media. Każde spotkanie „na odległość” traktujemy indywidualnie i z najwyższą uwagą, na równi z osobistym spotkaniem w kancelarii…oczywiście poza gorącą kawą.

Na spotkaniach tradycyjnych oraz online dokonujemy bezpłatnej analizy sytuacji prawnej, w której zawiera się ocena szansy na pozytywne rozwiązanie problemu, przedstawienie strategii działania oraz udzielenie odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Bardzo często zdarza się, że działania banków, komorników czy firm windykacyjnych spotykają się z biernością lub niewłaściwą reakcją. Tymczasem zarówno brak działania jak i nieświadomość co w danej sytuacji będzie najlepszym rozwiązaniem powodują, że nasza sytuacja finansowa ulega dalszemu pogorszeniu…z korzyścią dla finansów wierzycieli.

Tymczasem w około 90% przypadków jesteśmy w stanie przechylić szalę na korzyść naszych Klientów !

 

Dla kogo jesteśmy ?

dla tych z Was, którzy cenią sobie uczciwość, komfort bycia traktowanym fair, ze zrozumieniem i empatią;

– dla wszystkich, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo finansowe swoje i swoich najbliższych;

– dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i doświadczenie oraz kameralną i przyjazną atmosferę;

– dla tych z Was, którzy nie mają zamiaru przepłacać za to, że obsługuje ich korporacyjny moloch zatrudniający dziesiątki pracowników i przeznaczający setki tysięcy złotych na agresywny marketing, gdzie jesteście jedynie „kolejnym numerem sprawy”.

Każdego dnia zależy nam na Waszym zadowoleniu z efektów naszej pracy. To czy ostatecznie zdecydujecie się na skorzystanie z usług kancelarii Dextra Centro pozostawiamy do Waszej subiektywnej i niczym nieskrępowanej decyzji.