Przejdź do głównej części

O nas

Kancelaria DEXTRA CENTRO została stworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu doradztwa prawnego dla osób mających problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Naszych Klientów wspieramy reprezentując ich przed sądami, komornikami, firmami windykacyjnymi i bankami, prowadząc skuteczne negocjacje z wierzycielami i podejmując wiele innych czynności zmierzających do kompleksowego oddłużenia, a co za tym idzie polepszenia komfortu życia naszych Klientów.

Dodatkowo, we współpracy z adwokatami i radcami prawnymi, zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu odzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień od zakładów ubezpieczeniowych.

Wyróżnia nas rzetelność, zaangażowanie i doświadczenie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z empatią i zrozumieniem. Świadcząc usługi nigdy nie zapominamy o tym, jak ważny jest przede wszystkim człowiek. Dlatego relacje z Państwem i wzajemne zaufanie są dla nas priorytetem.

Dlaczego warto wybrać kancelarię Dextra Centro?

Wyobraźcie sobie Państwo, że w tym momencie stoicie przed drzwiami naszej kancelarii. Czy mając poważny problem z długiem, który nie pozwala spokojnie zasnąć nie skorzystaliby Państwo z okazji, by wejść do środka i zaczerpnąć odpowiedzi na nurtujące Was pytania? Całkowicie bez zobowiązań i opłat wstępnych?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego Klienta i podążając za trendem bycia „smart”, wdrożyliśmy w życie alternatywną dla tradycyjnej wizytę prawną online. Umożliwia ona bezpośredni kontakt z naszymi prawnikami m.in. z byłym Komornikiem Sądowym, specjalistą z zakresu antywindykacji, oddłużania oraz przeprowadzania upadłości konsumenckich. Bez wychodzenia z domu możecie się Państwo z nami skontaktować poprzez wideokonferencję, tradycyjną rozmowę telefoniczną, kontakt mailowy lub social media. Każde spotkanie „na odległość” traktujemy indywidualnie i z najwyższą uwagą, na równi z osobistym spotkaniem w kancelarii…oczywiście poza gorącą kawą.
Na spotkaniach tradycyjnych oraz online dokonujemy bezpłatnej analizy sytuacji prawnej, w której zawiera się ocena szansy na pozytywne rozwiązanie problemu, przedstawienie strategii działania oraz udzielenie odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że praktyki banków, komorników, firm windykacyjnych są dalekie od standardów prawnych i etycznych. Bierność i nieświadomość powodują, że stają się one powszechnie akceptowalne. Tymczasem w około 85% przypadków jesteśmy w stanie przechylić szalę na korzyść naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że interes dłużnika znajduje na równi z interesem wierzyciela.

Dla kogo jesteśmy ?

– dla tych z Państwa, którzy cenią sobie uczciwość, komfort bycia traktowanym fair, ze zrozumieniem i empatią;

– dla wszystkich, którzy nie mają czasu, aby zadbać o bezpieczeństwo finansowe swoje i swoich najbliższych;

– dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i doświadczenie oraz kameralną i przyjazną atmosferę;

– dla tych z Państwa, którzy nie mają zamiaru przepłacać za to, że obsługuje ich korporacyjny moloch zatrudniający dziesiątki prawników, przeznaczający setki tysięcy złotych na agresywny marketing, gdzie są Państwo jedynie „kolejnym numerem sprawy” i stanowią „pewny zarobek”.

Przewrotnie wychodzimy z założenia, że najskuteczniejszą formą reklamy jest niedoceniana w dzisiejszych czasach „poczta pantoflowa”. Dlatego też każdego dnia zależy nam na Państwa zadowoleniu z efektów naszej pracy. To czy ostatecznie zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług kancelarii Dextra Centro pozostawiamy do Waszej subiektywnej i niczym nieskrępowanej decyzji.