Przejdź do głównej części

O nas

Kancelaria Dextra Centro została stworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu doradztwa prawnego dla osób mających problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Naszych Klientów wspieramy reprezentując ich przed sądami, komornikami, firmami windykacyjnymi i bankami, prowadząc skuteczne negocjacje z wierzycielami, przeprowadzając postępowania z zakresu upadłości konsumenckich i podejmując wiele innych czynności zmierzających do kompleksowego oddłużenia, a co za tym idzie polepszenia komfortu życia naszych Klientów.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu upadłości osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej (upadłości konsumenckich), uchylaniu sądowych nakazów zapłaty oraz „zwalczaniem” postępowań egzekucyjnych w drodze skarg i powództw przeciwegzekucyjnych.

Dodatkowo, we współpracy z naszymi adwokatami i radcami prawnymi, zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu odzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień od zakładów ubezpieczeniowych.

Wyróżnia nas rzetelność, zaangażowanie i doświadczenie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, z empatią i zrozumieniem. Świadcząc usługi nigdy nie zapominamy o tym, jak ważny jest przede wszystkim człowiek. Dlatego relacje z Państwem i wzajemne zaufanie są dla nas priorytetem.

Dlaczego warto wybrać kancelarię Dextra Centro?

Wyobraźcie sobie Państwo, że w tym momencie stoicie przed drzwiami naszej kancelarii. Czy mając poważny problem prawny nie skorzystalibyście Państwo z okazji, by wejść do środka i zaczerpnąć odpowiedzi na nurtujące Was pytania? Całkowicie bez zobowiązań i opłat wstępnych?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego Klienta i podążając za trendem bycia „smart”, wdrożyliśmy w życie alternatywną dla tradycyjnej wizytę prawną online. Umożliwia ona bezpośredni kontakt z naszymi prawnikami m.in. z byłym komornikiem sądowym, specjalistą z zakresu oddłużania i przeprowadzania upadłości konsumenckich. Bez wychodzenia z domu możecie się Państwo z nami skontaktować poprzez videokonferencję, tradycyjną rozmowę telefoniczną, kontakt mailowy lub social media. Każde spotkanie „na odległość” traktujemy indywidualnie i z najwyższą uwagą, na równi z osobistym spotkaniem w kancelarii…oczywiście poza gorącą kawą.

Na spotkaniach tradycyjnych oraz online dokonujemy bezpłatnej analizy sytuacji prawnej, w której zawiera się ocena szansy na pozytywne rozwiązanie problemu, przedstawienie strategii działania oraz udzielenie odpowiedzi na Państwa pytania.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że praktyki banków, komorników, firm windykacyjnych są dalekie od standardów prawnych i etycznych. Bierność i nieświadomość powodują, że stają się one powszechnie akceptowalne. Oczywiście z korzyścią dla finansów wierzycieli.

Tymczasem w około 90% przypadków jesteśmy w stanie przechylić szalę na korzyść naszych Klientów !

Dla kogo jesteśmy ?

dla tych z Państwa, którzy cenią sobie uczciwość, komfort bycia traktowanym fair, ze zrozumieniem i empatią;

– dla wszystkich, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo finansowe swoje i swoich najbliższych;

– dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i doświadczenie oraz kameralną i przyjazną atmosferę;

– dla tych z Państwa, którzy nie mają zamiaru przepłacać za to, że obsługuje ich korporacyjny moloch zatrudniający dziesiątki prawników, przeznaczający setki tysięcy złotych na agresywny marketing, gdzie są Państwo jedynie „kolejnym numerem sprawy”.

Każdego dnia zależy nam na Państwa zadowoleniu z efektów naszej pracy. To czy ostatecznie zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług kancelarii Dextra Centro pozostawiamy do Waszej subiektywnej i niczym nieskrępowanej decyzji.